Ağu 042017
 

 

Düğünler, kadınların en çok hayalini kurduğu ve hazırlık yaptığı büyük günlerden biri. Bu özel günde göz kamaştırıcı olmak ve en güzel gelinliği giymek, her gelinin rüyası. Günlük hayatta giyindiğimiz kıyafetler nasıl karakterinizi yansıtıyorsa, seçeceğiniz gelinlik de karakteriniz hakkında ipuçları verir. Gelinlik modellerinin kişiliğiniz hakkında neler söylediğini merak ediyor musunuz ? O halde okumaya devam edin…

 

Yeni-Sezon-Kalp-Yaka-Balık-Etekli-Gelinlikler

Kalp yakalı gelinlikler

Kalp aşkın ve sevginin sembolüdür. Kalp yakalı bir gelinlik, duygusal ve romantik gelinlerin karakterleriyle mükemmel bir uyum sağlar.

 

Gelinlik-modelleri-2015-CAREZZA-3

Vücudu saran gelinlik modelleri

Vücudu saran gelinlikler, kendine özgün stili olan gelinlerin tercih edeceği modeller. Feminenliğinizi ortaya çıkarırken bir yandan da eşsiz stilinizi vurgulayabilirsiniz.

 

kabarık-etekli-gelinlik-modeli

Kabarık etekli gelinlik modelleri

Herkes düğününde prensesler gibi görünmek ister. Bir prensesin ruhunu en iyi taşıyan gelinlik ise, tabii ki kabarık etekli modellerdir. Kabarık bir gelinlikle düğününüzde kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz.

 

923

A Kesim gelinlik modelleri

A kesim gelinlikler, daha çok geleneksel bir stili olan gelin adaylarının favorisidir. Ama elbette geleneksel olması bir gelinliğin dikkat çekmeyeceği anlamına gelmez. Çiçek desenli dantel aplikeler ya da tül detayları sayesinde A kesim bir gelinlikle gözleri kamaştırabilirsiniz.

 

2015 balık etek gelinlik modelleri

Balık etekli gelinlik modelleri

En göz kamaştırıcı modellerden biri de şüphesiz balık etekli gelinlikler. Kendine güvenen ve feminenliğini göstermek isteyen gelinlerin tercihi balık formdaki gelinlikler olabilir.