Ağu 252015
 

2015 sonbahar modelleri mağazalarda yerini almaya başladı. Bu demek oluyor ki trendlere göz atmanın vakti geldi. Peki burcumuza göre hangi trendler bize daha uygun?

Keyifli okumalar :)

Koç Burcu…

Kendi kurallarından vazgeçmeyen, hayata karşı hep eğlenceli bir bakış açısı ile bakan Koç burçları, bu kış çok moda olan doğal taş küpeler ile her zaman olduğu gibi yine dikkatleri üzerine toplayacak. Girdiği her ortamda en eğlenceli kişiliklerden biri olan Koç burçları bu küpeler ile tüm ilgiyi üzerlerinde toplayacklar. Ehh bundan çok hoşlandığınızı hepimiz biliyoruz :)

koç

Boğa Burcu…

Sevgili Boğa burçları, biliyoruz ki rahatınıza çok düşkünsünüz. Eh başarı konusunda da ne kadar tutkulu olduğunuz ortada. Tüm bunları düşününce bu sezon size en uygun parça balıkçı yaka kazaklar. Bu parça ile her cephede rahatlıkla savaşabileceksiniz.

balıkçı

İkizler Burcu…

Size çift karakterli diyorlar ama biz işin aslını biliyoruz. Zekanız ve çabukluğunuz sayesinde yapmak istediğiniz herşey için başka bir duygu haline bürünebiliyorsunuz. En iyisi siz eleştirilere hiç kulak asmayın. Zaten huyunuz değil 😉 2015 sonbahar modasının göze çarpan parçası, neon renkli kazaklar size çok yakışacak unutmayın :)

neon

Yengeç Burcu…

Sevdiklerinin mutluluğuna adanmış bir hayat seninkisi… Zaman zaman kendine özen göstermeyi unutuyor olsan da, yarattığın bu sevgi çemberi senin sevinç kaynağın. Evet dışarda yağmur olabilir, ama sezonun çiçekli parçaları pozitif kişiliğin ile bir ahenk içerisinde olacak.

yengeç

Aslan Burcu…

“Farklı ne varsa getirin buraya hepsini alacağım!” Tam olarak söylemeseniz de en cesur, en farklı, en dikkat çekici parçayı sizin deneyeceğinizi biliyoruz. Gösterişli olmaktan asla çekinmeyen Aslan burçları, bu uzun, diz üstü çizmeler sizin için…

aslan

Başak Burcu…

Kendileri bu yılın en şanslı burçları olur. Nitekim Jupiter bu yıl Başak burcunda. Gelenekselci karakterinize uyum sağlayacak saflığın ve sadeliğin temsili beyaz parçalar bu sonbahar, çalışkan Başak burçlarının gardrobunun olmazsa olmazı olacak.

başak

Terazi Burcu…

Adalet temsili Terazi burçları… Haksızlığa asla dayanamayan, her ortamda vicdan sahibi yaklaşımı ile insanları etkisi altına alan bir burçtur kendileri. Hayatın her alanında estetiğe özen gösterirler. Küçük dokunuşlar onlar için çok önemlidir. Harika, ince bir fular ile şıklıklarına şıklık katmak bu sezon Terazi burçlarının tercihi olabilir.

terazi

Akrep Burcu…

Ortamlarda özgüven timsali olarak parmakla gösterilen Akrep burçları bu özgüvenini savaşçı ruhundan alıyor. Bu sonbahar onlara en çok yakışan kombin baştan aşağı siyah fakat farklı model ve kesimi ile dikkat çeken parçalar olmalı. Bizden söylemesi… Eee ne de olsa sizin gibi zeki bir burç için lafı uzatmaya gerek yok.

akrep

Yay Burcu…

Özgürlüğüne düşkün Yay burçlarını tutana aşk olsun 😉 Aklına geleni yapmakta hiç çekinmeyen Yay burçlarına önerimiz yeniden moda olan ispanyol paça denimler…

yay

Oğlak Burcu…

Yardımsever ve yetenekli süper kahraman Oğlak burcu… Pratikliğiniz ile sürekli parmak ısırtan ve hayranlık uyandıran bir yeteneğe sahipsiniz. Her sonbaharın modası bol cepli ceketler tam sizlik… Malum her an çözülmesi gereken bir sorun olabilir. Çözüm ceplerinizde… Gerçi olmasa da sizin bir çözüm bulacağınıza eminiz.

trençkot

Kova Burcu…

Son derece gerçekçi bakış açısı ile hayatı boyunca birilerine akıl hocalığı yapan Kova burçları, iyi ki varsınız. İnsanları sevmeniz için hiç bir ön koşula gerek yoktur.

peki

Balık Burcu…

Hayalperest ve yaratıcı Balık burçları, size çok şey borçluyuz. Biliyoruz size uygun ayakkabı bulmak zor çünkü rahatlık sizin için en ön sırada yer alıyor. Bu sezon çok moda kadife ayakkabıları deneyin, hayal kurmaya daha fazla vaktiniz olacak 😉

balık

 

Sonbaharın en trend modelleri için bizi takip etmeye devam edin :)

www.firsatsevdasi.com