May 222012
 

Son birkaç sezondur çok moda olan tulumlar 2012 yazında da çok moda olacak yaz aylarına uygun şortlu tulumlar yeni sezonda birçok marka koleksiyonunda yer alıyor.

Şortlu tulum modellerinde tek renk duble şort kenarları ve modern kesimleri ile dikkat çekerken idealı konbinler oluşturup şıklığınıza şıklık katabilesiniz. Sivri burun ayakkabıların yaz aylarında çok moda olacağını düşünürsek bu şortlu tulumlar ile sivri burun ayakkabı konbinlerine ve el çantalarına sıklıkla karşılaşacağız. Straplez tulumlarla bolero ve blazer ceket tercihleri bu sene ön planda olacak.

Çiçek ve grafik baskıları ile tulum modellerine hareketlilik kazandırılmış. Yaz aylarında bu tarz canlı renklerin tercih edilmesi yaza uygun konbinler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hasır çantalar ve hasır detaylı dolgu topuk ayakkabılarla konbin oluşturabilirsiniz.

Yeni sezon koleksiyonlarındaki natürel renkli şortlu tulumlar ile şıklığımıza şıklık katarken, canlı renkli, çiçek baskılar ile yaza uygun konbinler oluşturabilirsiniz. İnce kemer detayları ve lastikli yapıları ile bel bölgelerinde hareketlilik tulumlar oldukça ideal yapıya sahip.
Bu yaz tatilde ve partilerde de bu konbinlerden faydalanabilirsiniz.


Fark edilmeyi sıra dışı olmayı istiyorsanız kendi stilinize uygun tulum modelleri tercih edebilirsiniz. Gündelik hayatta ve özel davetlerinizde bu stiliniz ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tiril tiril kumaşlardan mini şortlar kıyafet koleksiyonlarınıza yaz aylarında katabileceğiniz en iyi alternatif olabilirsiniz.

Şortlu tulum takımı almak için firsatsevdasi.com u ziyaret ediniz…